10.06.2018 11:06

Blansko  -  AFK"A"        2  :  10

Branky: Haranz 3x, Nečesal, Mašek, Sedláček, Garay, Havlík, Pavlíček, Svoboda

Sestava:  Pavlas GK -  Blažek, Navrátil, Sedláček (C), Havlík, Nečesal, Haranz, Garay, Mašek, Borek, Babák, Havelek, Babáková, Svoboda, Pavlíček, Šlancar

V sobotu jsme odehráli poslední mistrovské utkání 1. třídy sk. A JMK. Před zápasem bylo jasné, že pokud chceme celou soutěž vyhrát, je potřeba bodovat. Kohoutovice prošly celou jarní částí bez ztráty bodu, nicméně jejich podzimní ztráty a hlavně vysoká domácí prohra s našimi borci, je postavila do role pouhého čekatele na naší chybu a mohly jenom doufat, že někde zaváháme. Marně!!!

Před zápasem jsem měl trochu obavy, že páteční zápas v Měníně zanechá na klucích stopy a budou trochu unavení. Naštěstí se toto nepotvrdilo a celý tým fungoval parádně.

Po trochu rozpačitém začátku jsme hlavně zásluhou Tondy, který dvakrát vybojoval míč a vždy ho předložil Kryštofovi tak, že neměl žádný problém ho uklidit do soupeřovi branky, šli do vedení 2 : 0.  Ve 29. minutě však přišla malá komplikace, kdy soupeř z ojedinělé akce krásnou křižnou střelou snížil. Naštěstí hned za minutu přišla jedna z nejhezčích branek jara. Adam z rohového kopu našel Míšu a ten nekompromisně nádherným volejem napálil nechytatelně míč do soupeřovi branky.

Po poločasové přestávce jsme již jasně domácí přehrávali a postupně navyšovali skóre. Poslední minuty za potlesku spoluhráčů odehráli všichni kluci ročníku 2005, pro které to dnes byl poslední zápas v kategorii mladších žáků. Zlatou tečku udělal Kryštof, který tolik oblíbenou soutěží o desátý gól celou sezónu symbolicky zakončil. Moc Vám všem gratuluji k velikému úspěchu.

Celou sezónu jste potvrzovali, že ročníky 05/06  jsou fotbalově nesmírně silné. To, jak jste prošli celou soutěží jenom ukazuje, jací jste borci. Jste úžasná partička nastávajících puberťáků a doufám, že jste si tento ročník fotbal parádně užili.