AFK Tišnov : ČAFC Židenice 2011            4:0

Sestava:

Pavlas (B), Jurný (B), Mašek (K), Borek, Sedláček, Hédl David, Hédl Tomáš, Haranz, Pavlíček, Havlík, Nečesal, Babák, Drábek, Pokorný, Příhoda, Navrátil, Svoboda, Buček

Branky:

Nečesal, Haranz, Mašek, Svoboda

Za chladného a deštivého dne jsme nastoupili k dalšímu zápasu KP. Hned z kraje jsme chtěli skórovat, ale Kryštof orazítkoval pouze tyčku. Soupeř také dvakrát v úvodu zahrozil, ale bylo to pořád 0:0. Až v 18. minutě se po levé straně uvolnil Kryštof a přihrávkou našel volného Honzu, nebylo co řešit 1:0. Chtěli jsme zápas rozhodnout vstřelením druhé branky, ale Židenice byly nebezpečné, hlavně z brejků. Naštěstí, co nezachránila a nezblokovala obrana, pochytal Péťa. Hned po změně stran se posadil Kryštof a opakovanou střelou překonal brankáře, 2:0. Po chvíli z hranice šestnáctky dobře zamířil Michal a střelou k tyčce upravil skóre na 3:0. Za pár minut mohl Michal z penalty ještě zvýšit, ale bohužel přestřelil. Na konečných 4:0 dával dnes v dobré formě hrající Filip Svoboda. Dnes jsme se prosadili i na takto těžkém, blátivém terénu a až na pár výjimek jsme soupeře prakticky k ničemu nepustili. Je hrozně fajn vidět, že i za takovýchto podmínek nás fotbal bavil a „rozuměli jsme si s balónem“.

Borec nakonec:

Filip Svoboda: střídal, ale okamžitě vždy zapadl do týmu. Od prvních chvil na něm byla vidět chuť a bojovnost. V první šanci mu sice ještě chyběl klid při zakončení a volej se mu nepovedl, ale po chvilce se už nemýlil a přesnou střelou k tyčce skóroval. Jen tak dál Filipe!