Sestava:

Jurný (B), Borek, Sedláček, Hédl Tomáš, Haranz, Pavlíček, Blažek, Havlík, Nečesal, Drábek, Příhoda, Buček, Navrátil, Pokorný (K), Babák, Františ, Večeřa

Branky:

Sedláček 2 (oficiálně jeden byl vlastní), Haranz

V sobotu jsme přivítali tým z Blanska. Nastoupili jsme (kvůli nemocem) bez některých hráčů základní sestavy (Míša Mašek, David Hédl, Péťa Pavlas) a zejména absence Michala ve středu pole byla znát. První poločas nenabídl líbivý fotbal, my jsme se trápili, chyběl nám pohyb a klid. Míč nám uskakoval a soupeř měl více ze hry a na balónu byl jistější. Začátek zápasu patřil Blansku a to několikrát nebezpečně prověřilo Tomáše v bráně, naštěstí byl pozorný. Z naší ojedinělé šance orazítkoval Kryštof břevno a v zápětí chybělo víc klidu Samovi při zakončení. Jediné pozitivum bylo, že jsme se dopředu dostávali častěji i z pravé strany přes Adama. Druhý poločas začínal už na méně bahnitém terénu a to bylo plus pro nás. Paradoxně nám, ale pomohlo Blansko a Adamův centr z pravé strany si obránce srazil sám do branky, 1:0. Toto nám psychicky pomohlo a začali jsme hrát aktivně. Po chvíli se pískla penalta, když byl po průniku z levé strany faulován Kryštof. Adam zvýšil z penalty na 2:0. A za další 2 minuty už se Kryštofovi podařilo dostat až ke střele a bylo to 3:0. Ke vstřelení třech branek nám stačilo 6 minut. Zápas se dohrával bojem o střed pole a líbivou nulu si pohlídal s přehledem chytající Tomáš.

Borec nakonec:

Tomáš Jurný: poprvé v sezóně strážil bránu celý zápas a tým podržel hlavně v prvním poločase, kdy jsme se trápili. Překvapil jistotou zákroků a přehledem.

Adam Sedláček: neúnavně jezdil po pravém křídle, krásně centroval a bojovností se zasloužil za první gól zápasu. S přehledem proměnil penaltu.