Pavlas (B), Mašek, Borek, Sedláček, Hédl David, Hédl Tomáš, Haranz, Pavlíček, Svoboda, Havlík, Blažek, Dostál, Vaščák, Večeřa, Buček, Navrátil, Drábek, Jurný

Branky:

Haranz

Druhý zápas krajského poháru starších žáků a první prohra, zasloužená.

Za dusného počasí jsme nastoupili k druhému zápasu, v hlavách s tím, že po předchozí výhře se nemůže nic stát. První poločas tomu i nasvědčoval. Napřed se Kryštof zastřelil a trefil břevno, následně už se nemýlil a z levé strany trefil přesně k tyčce, 0:1. Po zbytek první půle jsme byli lepším týmem….za cenu přetížení levé strany útoku.

Po změně stran soupeř nás soupeř začal přehrávat. Jednoduše přecházel do útoku a my celkem brzy odpadli fyzicky. Do útoku jsme se téměř nedostali a začal nám chybět klid při rozehrávce. Bylo jen otázkou času, kdy inkasujeme. Bohužel se tak stalo a v 56. minutě bylo srovnáno. Silou vůle jsme zápas tlačili do remízového stavu, ale fyzicky jsme nestačili a pár minut před koncem jsme dostali i druhý gól.

Prohra není krutá, jen je pouze třeba vzít si ponaučení a začít pracovat na fyzičce.