KP SŽ: FC Slovan Rosice - AFK Tišnov 0:3

FC Slovan Rosice : AFK Tišnov                               0:3

Sestava:

Pavlas (B), Jurný (B), Mašek (K), Borek, Sedláček, Hédl David, Hédl Tomáš, Haranz, Pavlíček, Blažek, Havlík, Nečesal, Babák, Drábek, Pokorný, Příhoda, Navrátil, Svoboda

Branky:

Sedláček 2, Haranz

První poločas se nám vůbec nepovedl. Nehrál nám střed a nedokázali jsme efektivně využívat naše křídla. Přesto jsme měli šance. Například průnik Zbyně až na dostřel k soupeřově brance – už to chtělo střílet. Vysunutí Kuby a od brankáře odražený míč těsně minul branku. Centr Adama, který skončil za brankou a hlavně pěkná přihrávka od Toma Hédla na volného Kubu – to měl být gól.

Do kabin jsme odcházeli za stavu 0:0. Těžko říct, co se dělo v kabině. Ven pouze prosákla informace, že se podávala famózní malinová roláda. Každopádně borci nastoupili do druhé půle řádně povzbuzeni a během 10 minut jsme rozhodli zápas. Nejprve si Kryštof dokázal, že umí i pravou nohou a krásnou střelou trefil tyč a odtud i bránu, 0:1. Pak už úřadoval Adam hrající na levé straně. Při druhém gólu ho krásně vysunul Kryštof, 0:2. Při třetí brance se Adam sám prosadil po křídle a zkušeně skóroval, 0:3.

Borec nakonec:

Adam Sedláček a Kryštof Haranz: krásná souhra obou našich křídel, díky nim si odvážíme z Rosic tři body. Krásná byla akce při druhém gólu, kdy po krásném pasu Kryštofa Adam přesturtoval obránce a skóroval. Nakonec se ukázalo, že i prohození křídel mělo svůj smysl.