Lažánky - Tišnov "B"

05.11.2017 15:52

Lažánky  -  Tišnov "B"       0 : 12

branky: Havlík 3x, Vaščák 2x, Mašek 2x, Borek, Havelek, Pokorný, Buček a OJ střelec 10 branky

Sestava:  Concu B - Vaščák, Šlancar, Příhoda, Havlík, Buček, Mašek, Havelek, Krásenský, Pokorný, Borek C , Blažek, Navrátil

Poslední zápas jsme odehráli v přátelském duchu v Lažánkách. Soupeř proti nám postavil hráče, se kterými kluci neměli žádný problém. V první půlce 10 minut a ve druhé půlce 5 minut jsme hráli pěknou kombinační hru, tak jak jsme zvyklí. Bohužel pak herní kombinace zmizela a změnila se ve hru tzv. kdo dá gól. Pravda je ta, že gólů padlo více, než vylovili místní rybáři při výlovu rybníka. Vyhráli jsme i nad rybáři v poměru 12:0. Na závěr nám zasvítilo sluníčko a mohli jsme jet se třemi body domů.

Děkuji všem rodičům za odvoz a klukům, že byli ochotní na rychlo svazem nařízený zápas odehrát.