10.06.2015 09:20

AFK Tišnov - Sokol Drásov  8:1 (6:0)
Úterý 9.6.2015, OP III.třídy sk.C
Sestava: Pavlas, Ondráček - Nakládal, Daniel, Blažek - Dřevěný Vojta, Mašek -  Sedláček, Krésa, Nečesal, Drábek

Poslední letošní mistrovský zápas jsme sehráli na domácím hřišti na příznivého polojasného počasí ideálního pro fotbalový zápas. Nastoupili jsme v nejsilnější sestavě až na omluveného Kubu Dřevěného - soustředění na Rhodosu :-). Před utkáním jsme hráče upozornili na důležitost nejen aktivního vstupu do utkání, ale udržení koncentrace a bojovnosti po celý zápas, abychom se zbytečně netrápili jako v utkání s Popovicemi.  Navíc Drásov dvě kola nazpět porazil lídra tabulky Čebín 8:6, takže jsme měli mírné obavy. Kluci to ale vzali za správný konec a fotbalovým umem a bojovností od začátku dávali najevo, že všechny 3 body zůstanou doma. Nechávali jsme hrát bez střídání starší zkušené opory hlavně Vojtu D. a Ondru N. dokud skóre nebylo dostatečné a zajišťující klid do další fáze utkání. První poločas skončil za stavu 6:0 a to hovoří za vše. Na druhou půlku jsme poslali Peťu do útoku , do branky šel Maty Ondráček a začali jsme hrát na 2 kompletní pětice. Tempo pochopitelně trochu opadlo, dovolili jsme soupeři snížit na 1:7 z trestného kopu. My jsme bohužel spálili několik tutovek, dílem špatně řešenou koncovkou, dílem díky vynikajícímu výkonu soupeřova gólmana , který se opravdu parádně rozchytal. Z naší sestavy musím pochválit v prvé řadě Michala Maška za velkou bojovnost a snahu o kombinaci, dále Kubu Drábka za odvážné průniky a většinou vyhrané souboje 1 na 1, ostatní hráči podali své standardní a tudíž většinou dobré výkony. Posledních 5 minut odehrála pětice hráčů ročníku 2004, pro které byl dnešní zápas derniérou jejich působení ve starší přípravce. Hoši děkujeme a přejeme hodně fotbalových úspěchů v kategorii mladších žáků.

Branky: Sedláček 2, Nečesal 2, Mašek, Nakládal, Krésa, Dřevěný Vojta

Zápas s přehledem řídil zkušený rozhodčí Petr Pavlas.