AFK Tišnov - FC Bučovice

16.09.2017 20:38

16.9.2017       AFK Tišnov  -  FC Bučovice       6  :  1

 

Sestava : Pavlas (B), Pavlíček, Blažek, Haranz, Borek, Havelek, Sedláček (C), Navrátil, Nečesal, Drábek, Vaščák, Buček, Mašek

 

Branky: Haranz 2x, Nečesal 1x, Borek 1x, Drábek 1x, Havelek 1x

 

Bohužel předpověď počasí se splnila a za deště a zimy jsme odehráli zápas s týmem z popředí aktuální tabulky soutěže. Celkem rychle jsme začali udávat tempo hry, bohužel jsme se nedokázali brankově prosadit. Trochu nám zatrnulo při ojedinělé šanci soupeře, ale podržel nás Péťa a rukou vytáhl míč směřující do šibenice. Naštěstí se poté prosadilo naše útočné duo, kdy po Kubově odstavení obránce s klidem a přehledem zakončil Kryštof, 1:0. Za pár chvil se z dálky přesně trefil Jirka, který ve skvělé formě odehrál už několikátý zápas v řadě. Těsně před přestávkou Filip krásně uvolnil Kryštofa a ten se opět nemýlil, 3:0. Hned po přestávce jsme chtěli přidat další gól, po chvíli se to povedlo Kubovi po individuální akci, 4:0. Další branku přidal dnes opět skvělý Honza, který zakončil nezvykle, levačkou. Hostům se podařilo pouze čestně a pro nás trochu nešťastně vstřelit branku na 5:1. Poslední naši dnešní branku vstřelil Vašek.

Všechny diváky a hlavně rodiče dnes určitě hřál výkon všech našich borců, na těžkém podmáčeném terénu předvedli plno krásných akcí a udivovali zpracováním a vedením míče.

Dnes ještě speciální pochvala Michalovi za skvělou dirigentskou činnost a přehled v obraně.

L.