Jarní pohár LOKO Brno

25.03.2018 20:35

Dnes jsme odjeli na venkovní turnaj, pořádáný LOKO Brno. Ve velmi chladném počasí jsme odehráli 6 zápasů. Klíčový zápas byl při těžkém rozlosování hned ten první. Nastoupili jsme proti Svratce Brno 05. Po rozpačitém začátku jsme se postupně dostávali do tempa. Vypracovali jsme si tři čisté brankové příležitosti, které jsme neproměnili. Bohužel, jak to v takových zápasech bývá, jsme po nepochopitelné chybě v obraně dostali 20 s před koncem branku. Tím jsme otevřeli cestu k pozdějšímu vítězství v celém turnaji Svratce a my hráli skupinu o 13 až 16 místo. Jelikož jsme za celý turnaj obdrželi pouze jednu branku, tak celkové umístění na 14 mistě z 28 ůčastníků je málo, vzhledem k tomu, že hra vypadala velmi dobře. Bohužel nejsme schopni ani z jasných příležitostí skórovat. Absence dvou " Zbrojováků " bude asi citelnější, než jsme si mysleli. 

Jsme na začátku jarní části, kluky musím všechny pochválit a věřím, že se střelci probudí a dostaneme se do střelecké pohody. Také doufám, že se už konečně po dvou měsících uzdraví Jenda Nečesal.

 

Tišnov      -     Jarní pohár             2  :  1

Branky: Mašek, Tomeček

 

Sestava: Pavlas GK, Mašek, Borek, Sedláček, Haranz, Vaščák, Svoboda, Havelek, Havlik, Blažek, Příhoda, Pavlíček, Navrátil, Kristýnek, Tomeček

 
 

 

P