Kahan - AFK Tišnov SP

18.05.2015 21:39

Kahan - Tišnov   2 : 13  branky  Sedláček 6, Krésa 4,  Mašek, Daniel, Drábek 1.

Sestava: Pavlas(G) - Blažek, Daniel, Sedláček, Mašek, Krésa, Šlancar, Drábek

Jednoznačná záležitost. Zápas hraný téměř na jednu branku, jsme potvrdili jednoznačným vítězstvím. V těchto zápasech je potřeba vyzkoušet jednotlivé herní činnosti. Nedařilo se nám přecházet do přečíslení, vzhledem k tomu, že naši borci nepřihrají do jasných postavení spoluhráčů. V této činnosti vyniká zejména Míša Mašek, který dá oči dolů a nevidí co se kolem něj děje. Je potřeba na tomto zapracovat. Pokud by se nám toto dařilo, byl by (samozřejmě na tom tolik nezáleží) výsledek daleko výraznější. Velká škoda.
Velká pochvala Adamovi za střelecký koncert a Ondrovi, když se dostane k balónu ( je potřeba na sobě zapracovat v pohybu, důrazu a rychlosti), který jako jeden z mála dokáže zvednout hlavu a přesně přihrát do gólové šance. Peťa v brance měl dva super zákroky, jinak téměř bez práce. Přístup jakým zahrál pokutový kop je ale naprosto špatný. Nekoncentrovaně doslova zahodil tuto šanci.
Kahan pro nás nebyl soupeř. Pokud budeme s těžšími soupeři hrát tímto způsobem, nemáme moc šancí. Máme opravdu co zlepšovat. P