15.10.2017 18:55

Kahan/Zbraslav "B"   :   Tišnov "B"         3   :   3

Sestava: Garay B  -  Pavlíček C, Concu, Babák, Tomeček, Krásenský, Svoboda, Šlancar, Moravčík, Dufek, Příhoda, Havlík

Branky: Moravčík, Babák, Svoboda

Po 20 minutovém čekání na delegovaného rozhodčího, který nepřijel, jsme začali hrát z naší strany velmi vlažně.Toho využil soupeř posílený o hráče týmu A. Než jsme se probudili, prohrávali jsme o 2 góly. I za nepříznivého stavu však kluci bojovali.  Do konce poločasu jsme srovnali na 2:2, góly Edy a Honzíka....
O přestávce si kluci sami řekli co dělají na hřišti za chyby a co je potřeba zlepšit. V druhé půlce se nám dařilo. Soupeře jsme technicky přehrávali a odměnou byl gól, kterým nás dostal Filip S. do vedení. Bohužel se nám nepodařilo vedení udržet a vezeme si domů remízu.

Chtěla bych klukům poděkovat za  bojovnost a vzájemnou toleranci vůči sobě.  Zápas od zápasu se zlepšují a mám z nich radost.