KP SŽ: AFK Tišnov - FC Pálava Mikulov 5:0

AFK Tišnov : FC Pálava Mikulov          5:0

Sestava:

Pavlas (B), Jurný (B), Mašek, Borek, Sedláček, Hédl David, Hédl Tomáš, Haranz, Pavlíček, Blažek, Havlík, Nečesal, Drábek, Svoboda, Příhoda, Buček, Navrátil

Branky:

Haranz 2, Mašek 2, Drábek

V sobotu jsme se potkali s týmem z Mikulova, který v aktuální tabulce získal stejný počet bodů jako my. Začali jsme stejně, jako v předchozím zápase. Dobrým pohybem, napadáním, těsným bráněním. Od úvodní minuty se hrálo na polovině Mikulova a naši radost začátku kazila jen naše nepřesnost při zakončení a „ofsajd“. V 19. minutě se to konečně povedlo a Kryštofovu přihrávku zametl do sítě Kuba, 1:0. Po chvíli se ve vápně rychle uvolnil Kryštof a z otočky zvýšil na 2:0. Ke konci první půle byla k vidění asi nejkrásnější akce zápasu, kdy si Kuba s Míšou po sérii několika narážeček pohráli s obranou Mikulova a Míša se sám před brankářem nemýlil, 3:0.

Do druhé půle jsme nastupovali trochu nekoncentrovaně (na tomto musíme ještě zapracovat) a protivník se trochu dostal zpět do hry. Ale po několika minutách jsme skórovali zase my, po nedovoleném zákroku na hranici vápna, z penalty zvyšoval Míša na 4:0. Zápas jsme měli ve své režii. Bohužel velkou kaňkou celého zápasu bylo, že Mikulov těžko snášel aktuální výsledek a místo míče se začal více zaměřovat na nohy (hlavně) Kryštofa, rozčilování se a provokování. Říká se, že velkou předostí šampiónů je umění snášet porážky, což se v tomto případě nestalo a tři žluté karty pro Mikulov během pár minut hovoří za vše. Na toto vše rázně reagoval Kryštof a stanovil výsledek zápasu na 5:0.

Borec nakonec:

Dnes velká pochvala pro dva hráče. Kryštofa a Kubu. Kryštof: vstřelil dvě branky, nebál se chodit do osobních soubojů, i když věděl, že soupeře nezajímá míč. Klobouk dolů před tímto výkonem. Kuba: hned ze začátku dvě gólovky. Poté asistoval u třech branek, první gól dal, třetí připravil Míšovi a před čtvrtým byl faulovaný a byla nařízena penalta. Super výkon na ročník 2007.

Na výkon straších žáků navázali i mladší žáci a po krasném výkonu vyhráli 11:0. Velká gratulace a jen tak dál.