KP SŽ: AFK Tišnov - Tatran Kohoutovice 4:1

AFK Tišnov : Tatran Kohoutovice             4:1

Sestava:

Pavlas (B), Jurný (B), Mašek, Borek, Sedláček, Hédl David, Hédl Tomáš, Haranz, Pavlíček, Babák, Havlík, Nečesal, Pokorný, Vaščák, Buček, Příhoda, Navrátil, Drábek

Branky:

Haranz 2, Hédl Tomáš, Mašek

To, co nám nevyšlo v neděli proti Spartě, tak se nám povedlo dnes. Opět úvodní minuty patřili nám, ale na rozdíl od neděle jsme přidali branky. Hned ve třetí minutě jesličkami skóroval Kryštof. Bylo to pro nás obrovské povzbuzení a na hřišti jsme začali dominovat. Rychlostí a zejména okamžitým přístupem k protihráčům jsme si vynutili tlak, ze kterého padali i další branky. Tomáš po krásném průniku přidal druhou branku a za chvíli Michal z pokutového kopu dával už na 3:0. Do kabin jsme šli za tříbrankového vedení a jedinou kaňkou bylo, že jsme neproměnili další 2 tutovky.

Do druhého poločasu jsme nastoupili nekoncentrovaně a ospale. Několikrát nás podržel Péťa v brance a i díky tomu jsme přečkali větší tlak soupeře. S přibývajícím časem byl Tartan nervóznější a zbrklejší, což nám vyhovovalo a vyráželi jsme do rychlých brejků. Z jednoho takového jsme pojistili naše vítězství, Kryštofem, jak jinak než z levé strany. Ke konci zápasu se na chvíli do branky postavil Tomáš a naši radost nepokazil ani čestný gól Tatranu těsně před koncem zápasu.

Borec nakonec:

Celý tým dnes hrál na jedničku. Bojoval srdcem, nevypouštěl souboje. Dobrým pohybem a rychlým přístupem jsme v zápase dominovali a rvali jsme se až do konce. Super týmová hra, paráda kluci!