KP SŽ: AFK Tišnov : TJ Sokol Novosedly 3:0

AFK Tišnov : TJ Sokol Novosedly         3:0

Sestava:

Pavlas (B), Jurný (B), Mašek (K), Borek, Sedláček, Hédl David, Hédl Tomáš, Haranz, Pavlíček, Babák, Havlík, Nečesal, Pokorný, Svoboda, Příhoda, Navrátil, Drábek

Branky:

Pokorný 2, Sedláček

Poslední „domácí“ podzimní zápas jsme odehráli proti Novosedlům. Protivník začal svižně, byl aktivnější a my v prvních minutách zápasu nevěděli, kam dřív. Naštěstí jsme tento tlak ustáli a začali se osmělovat a hrát aktivně. Asi po 20 minutách hry se nám podařilo konečně skórovat. Radek Pokorný vyběhl po střídání na hřiště a ihned se po pár sekundách prosadil, 1:0. Zbytek poločasu se odehrával na půlce soupeře, ale další branku jsme nepřidali. Začátek druhé půle se nesl ve znamení té první, soupeř byl aktivnější směrem dopředu. Naštěstí naše obrana Novosedly většinou nepouštěla do šestnástky a ojedinělé střely pochytal Péťa v brance. Po jednom z rohových kopů se ve zmatku před brankou dobře zorientoval Adam a tvrdou střelou k tyči zvýšil na 2:0. Zklidnili jsme se a v útoku se za chvíli, po krásném uvolnění, trefil znovu Radek, 3:0. Zápas jsme s přehledem dotáhli do vítězného konce.

Chtěli bychom všem, co se o nás v Dolních Loučkách starali poděkovat. Ať už se jednalo o přípravu na zápasy, přípravu hřiště, bufet anebo o rodiče, příbuzné a ostatní diváky, kteří si našli čas a cestu na naše zápasy. I když se nám „na domácí“ půdě v Dolních Loučkách hrálo dobře, těšíme se a doufáme, že jaro už odehrajeme v opravdu domácím Tišnově.

Borec nakonec:

Radek Pokorný: dvougólový střelec. V sobotu hrál s velkým přehledem, bojoval, nevypouštěl souboje a byl všude tam, kde bylo zrovna potřeba, proto vstřelil dvě branky. Radku paráda!