Sestava:

Pavlas (B), Jurný (B), Mašek (K), Borek, Sedláček, Hédl David, Hédl Tomáš, Haranz, Pavlíček, Babák, Havlík, Nečesal, Pokorný, Svoboda, Buček, Navrátil, Drábek

Branky:

Hédl Tomáš

K dalšímu utkání jsme nastoupili na hřišti Kuřimi. Utkání pro nás skončilo nešťastně, ale spíše jsme se porazili sami. Protože pokud nejsme schopni dát ze tří brejků, kdy jdeme sami na brankaře branku, nemůžeme v takové soutěži uspět. Nejprve neproměnil brejk Kryštof, poté Tomáš H., a když k tomu připočteme šanci Jakuba, kdy místo zakončení se „snažil něco vymyslet“, mohli jsme během úvodních 15-ti minut jít do vedení. Místo toho jsme po standardních situacích a zmatcích před naší bránou během pár minut inkasovali a bylo to 2:0. Sklopené hlavy, zbytečné držení míče, nepřesné přihrávky, nevyužívání křídel při přechodu do útoku. Takto to z naší strany vypadlo po zbytek zápasu. Podařilo se nám sice po rohovém kopu snížit díky Tomášovi H. na 2:1 a v závěrečném tlaku mohl Michal v poslední minutě vyrovnat, ale nepovedlo se. Z Kuřimi jsme nakonec odjeli po špatném výkonu bez bodového zisku.

Borec nakonec:

Tomáš Hédl: střelec naší jediné branky. Po rohovém kopu a následném závaru se rychle zorientoval a překonal brankáře.