KP Vysočina Nedvědice sobota 28.5.2016

29.05.2016 20:53

 V sobotu jsme odehráli poslední dva zápasy KP Vysočina v sezóně 2015/16. Nastoupili jsme proti dvěma těžkým soupeřům ze Žďáru nad Sázavou a Třebíče.

 

Sestava: Pavlas(G), Sedláček, Blažek, Pavlíček, Navrátil, Mašek, Buček, Ondráček, Nečesal, Vaščák, Haranz

 

  Žďár nad S       -  NII Tišnov          8 : 4

  Branky: Sedláček, Mašek, Blažek, Vaščák

 

  Třebíč              -  NII Tišnov          6 : 8

  Branky: Ondráček 2, Mašek 2, Sedláček, Vaščák, Blažek, Nečesal

 

 Do prvního zápasu jsme měli výborný vstup a průběžně jsme v utkání vedli až do stavu 4:3. Soupeř do poločasu vyrovnal a ve druhém, jsme již na  fyzicky zdatnější hráče v podstatě neměli. Vytvářeli jsme spostu, někdy i zbytečných chyb, které soupeř nekompromisně trestal.

 Druhý zápas s Třebíčí byl  jiný. Kluci od začátku bojovali a hlavně se vyvarovali chyb z prvního zápasu a zcela zaslouženě po výborném výkonu všech  vyhráli.

 Na závěr, bych Vám všem, kteří jste v celé sezóně nastupovali, chtěl poděkovat, za výbornou reprezentaci AFK Tišnov v KP Vysočina. Je zcela jasné, že na Vysočině dnes 100% každý ví, kdo jsou borci z AFK. Svými úžasnými výkony jste si vybudovali veliký respekt u všech soupeřů. Ono odehrát 28 zápasů, ve kterých jste pouze třikrát poznali hořkost porážky je výsledek zcela mimořádný.

Super borci....

Je na místě poděkovat naším kamarádům z Nedvědice. Již Míra Jedlička z Liborem Dřevěným položili základní kámen této spolupráce, na který jsme s Liborem, Jirkou a Radkem myslím navázali tak, že jsme neudělali žádnou ostudu, ba naopak. Moc děkujeme za spolupráci a přejeme Vám v další činnosti mnoho sportovních, ale i osobních úspěchů. Škoda, že už je konec!!!

PP