KP Vysočina starší přípravka

17.04.2016 19:35

Krásné slunečné počasí …neděle…17.4…Jihlava…půda ligového účastníka Synot ligy mužů…první dvojzápas v Krajském přeboru Vysočina. Navázali jsme na páteční výkon a po herně vydařených zápasech 2x zvítězili.

Sestava:
Pavlas (B), Blažek, Ondráček, Sedláček, Vaščák, Nečesal, Mašek, Drábek, Borek, Haranz, Buček

N II (Tišnov) – Chotěboř        7:1
Vlažný začátek, přesto jsme po chvíli vedli 2:0 díky dvěma trefám Jirky. Nutno zmínit, že velkou zásluhu na druhé brance měl Mates B., který krásnou uličkou poslal do brejku právě Jirku. Soupeř do poločasu snížil, ale to bylo vše. Po přestávce jsme soupeře přejeli a po krásných akcích zaslouženě zvítězili.

Branky:  Borek 3, Drábek 2, Mašek, Vaščák

N II (Tišnov) – PSJ Jihlava        4:3
Těžké utkání a těžkým soupeřem. Celý zápas to byla přetahovaná o skóre. Hodně tutových šancí jsme neproměnili, což je škoda. Nám patřil druhý poločas, kdy jsme naší těsnou vysunutou obranou soupeře do ničeho nepustili. Zápas sice hodně bolel, ale ukázal, co na soupeře platí. Vynikající týmový výkon podpořený dobrou strategií.

Branky:  Nečesal, Mašek, Vaščák, Borek

Oba zápasy jsme se prezentovali těsným napadáním, které stálo hodně sil. Dokázali jsme si, že s tímto přístupem můžeme hrát s kýmkoliv a to je velice pozitivní. Důležité je, že jsme navázali na předchozí výkony a jdeme nahoru (a to i díky uzdraveným navrátilcům do sestavy). Dnes pochvala Jonášovi, i když se mu moc nechtělo do obrany, zvládl to. Určitě nejen sám sebe překvapil tím, že není důvod se bát střílet z dálky…byl z toho krásný gól.

Zvláštní poděkování Zbyňovi, nastoupil za mladší přípravku (kvůli velké marodce) a byl stěžejním článkem dvou vítězství. Navíc vše korunoval dvěma góly!