KP Vysočina starší přípravka

25.04.2016 09:44

V neděli jsme odehráli další dva zápasy KP Vysočina v Humpolci. Soupeř z Havlíčkova Brodu nedorazil z důvodu účasti na mezinárodním turnaji ve Francii, a tak jsme odehráli za veliké zimy dva zápasy s Humpolcem.

 

Sestava: Ondráček(G), Babák, Šlancar, Sedláček, Nečesal, Mašek, Haranz, Babáková, Vaščák, Pavlas

 

Humpolec 2005    -    NII  Tišnov      0 : 10

Branky:Mašek 4, Pavlas 2, Haranz 2, Babáková 1, Nečesal 1

 

Humpolec 2006     -    NII Tišnov      1 : 8

Branky:Haranz 2, Sedláček 2, Pavlas 1, Babáková 1, Vaščák 1, Mašek 1,

 

Jak v prvním, tak i ve druhém utkání jsme ukázali, v jaké pohodě v současné době hrajeme. Zápasy byly pouze otázkou skóre. Myslím, že i přes velikou zimu si všichni s chutí zastříleli. Během utkání byly k vidění jak pěkné individuální akce, tak krásné kombinace zakončené brankou. Jak Lucka tak i všichni pánové si zaslouží za předvedený výkon velikou pochvalu. Rád bych ještě pochválil Ondru, na kterém je vidět, jak na sobě začal pracovat, a i přes dlouhý zápasový výpadek podal spolehlivý výkon. Samostatná kapitola je naše brankářská jednička Peťa, který nastoupil v útoku jak v neděli, tak i v sobotu za béčko. V sobotu za béčko nastřílel 4 góly a i v Humpolci se trefil 3 krát. Je to super, ale pro příště, je potřeba hodně krotit svojí výbušnou povahu.

 

Ještě tady mám jednu velikou pochvalu pro našeho benjamínka Kubu, který svými výkony výrazně pomohl mladší přípravce Nedvědice k vítězství, jak proti Havlíčkovu Brodu, kdy dával minutu před koncem rozhodující branku, tak i proti Humpolci.

PP