Krajské finále vítězů OP

21.06.2016 17:59

Dnes jsme v Blansku odehráli poslední turnaj starší přípravky v ročníku 2015/16. Bylo jím Krajské finále vítězů OP.

Poměřili jsme síly s těmi nejlepšími z jednotlivých okresů a myslím, že čtvrté místo je veliký úspěch našich borců.

Sestava:Pavlas (G), Blažek, Sedláček, Navrátil, Pavlíček, Nečesal, Drábek, Buček, Haranz, Vaščák, Havelek, Ondráček, Mašek

Rousínov  -  Tišnov         3  :  4

Branky: Mašek 2, Drábek 1, Nečesal 1.

Asi nejdůležitější zápas celého turnaje. Kluci bojovali až do poslední vteřiny kdy se podařilo Honzíkovi vstřelit čtvrtou branku a rozhodčí ihned ukončil utkání. Klíčovým hráčem tohoto zápasu byl Peťa, který v brance podal životní výkon a ještě stačil nahrát na tři góly.

Lednice   -   Tišnov        0  :  0

První poločas v naší režii. Spoustu neproměněných šancí dávalo tušit, že závěr utkání nebude jednoduchý. Také se tak stalo. Posledních pět minut jsme byli pod obrovským tlakem a z vypětím všech sil jsme remízu uhájili.

Boskovice   -   Tišnov       3  :  3

Branky: Mašek 1, Haranz 2

V tomto zápase jsme potřebovali uhrát jeden bod, aby jsme postoupili mezi poslední čtyři týmy. Bohužel prvních pět minut na hřišti nebyl žadný hráč v modrém dresu a výsledek také tak vypadal. Prohrávali jsme 2 : 0 a vůbec to nevypadalo, že máme nějakou šanci. Maličko jsem změnil sestavu a přišel náhodný gól od Míši, který prostřelil mezi nohami chybujícího brankáře hostí. Bohužel během chvíle jsme opět prohrávali o dva góly. Kluky to nezlomilo a začali stupňovat tempo a po nádherných akcích jsme zaslouženě dvěma góly Kryštofa vyrovnali.

Svratka Brno   -   Tišnov         11   :   0

Bohužel, na nejlepší tým jsme nastupovali po pěti minutách od zápasu s Boskovicemi a neměli jsme sebemenší šanci. Tím nechci říci, že by jsme vůbec mohli pomýšlet na nějaké překvapení. Suveréní vítěz celého turnaje. Myslím ale, že toto rozlosování bylo trochu nešťastné.

Hodonín   -   Tišnov           3   :   0

K tomuto utkání můžu napsat jenom to, že jsme dostávali zbytečné góly po individuálních chybách, které plynuly z velkého úbytku fyzických sil a neproměnili jsme tři čisté brankové příležitosti.

Závěrem bych Vám borci chtěl poděkovat za předvedené výkony. V žádném případě jste se neztratili a ukázali, že fotbal hrát umíte