Krásný výlet do Brna

12.05.2016 10:03

            1    :    0    

 

Ve středu 11.5.2016 jsme prožili krásné odpoledne na stadiónu Zbrojovky Brno. Na pozvání pana Merty jsme zažili to, o čem někteří jenom sní. Mohli jsme být na ligovém zápase se Spartou. Všech 27 hráčů mohlo prožít atmosféru, která je v našich končinách zcela vyjimečná. Zcela vyprodaný stadión, úžasná atmosféra a bezprostřední kontakt se všemi hráči Zbrojovky a Sparty, umocňoval tento zážitek.

Po příjezdu na stadión jsme se odebrali do kabiny, kde nám byly předány dresy obou týmů. Tady nastal malý problém s velikostmi, protože někteří naši borci už mají skoro parametry dospělých fotbalistů. Vše jsme ale vyřešili. Prostě, i zarytí Sparťani museli nastoupit v dresu Zbrojovky a opačně. Po této proceduře, nastala chvilka volna, kterou přišel našim borcům do kabiny zpříjemnit Radek Kováč. Velice milé gesto, které všichni ocenili. Pak to přišlo, všichni se odebrali do tunelu, kde jsme čekali na oficiální nástup. Bylo úžasné, jak všichni hráči, kteří se vraceli z rozcvičky, si s každým plácli a na oplátku jim naši kluci přáli hodně štěstí v dnešním zápase.

Oficiální nástup v této atmosféře, by si měl každý, ať malý či velký fotbalista prožít. Když vycházíte z tunelu, kde ze všech cítíte to napětí, soustředění a velké odhodlání, na plochu, kde úžasným způsobem řve 10 000 fanoušků je něco tak neuvěřitelného, až z toho běhá mráz po zádech. Věřím, že to na všech zanechalo velký dojem a budou si to pamatovat na celý život.

O poločasové přestávce jsme předvedli vyprodanému stadiónu něco z našeho fotbalového umění. Když jsme na hřiště nastupovali, byla na všech  znát lehká nervozita. Po prvním kopnutí do míče, to ze všech spadlo a všichni předvedli neuvěřitelný výkon. (Tady malé upřesnění pro některé hráče, když jsme odcházeli ze hřiště, tak diváci nepískali na Vás, ale na nastupující hráče Sparty, Vám tleskali).

Myslím, že po našem vystoupení přišla nejhezčí chvíle dne. Do kabiny za námi přišel David Lafata a všechny moc pochválil za předvedený výkon, popřál hodně zdaru do další práce.

Závěrem bych rád ještě jednou poděkoval panu Mertovi a všem, kteří se postarali o zorganizování a zdárný průběh celého zájezdu. Jinak, všichni jste byli báječní a doufám, že jste si to parádně užili.

P