17.09.2018 00:00

AFK - FK Znojmo 6 : 0

Branky: Vaščák 2x, Nečesal 2x, Navrátil 2x

Sestava: Jurný, (31) Tomek GK - Babák, Babáková, Navrátil, Kristýnek, Pavlíček, Nečesal (C), Vaščák, Moravčík, Dufek, Garay, Blažek, Příhoda, Tomeček, Svoboda

V sobotu k nám zavítal tým SK Znojmo. Raketový nástup znamenal, že jsme během osmi minut vedli 3 : 0. Jonáš vstřelil první branku již v patnácté sekundě. To je asi náš nejrychlejší gól. Hráči Znojma z toho byli hodně zakřiknutí. Bohužel jsme znovu upadli do průměru a to zásluhou sólování a tím neuvěřitelnému množství ztrát míče. Soupeř hru vyrovnal a dostal se do několika nebezpečných situací, které málem skončily brankou v naší síti.

Ve druhém poločase jsme hru zlepšili a v závěru jsme potvrdili naší výhru.

Dnes jsem se byl podívat na zápase Medlánky - Kahan. Pokud budete předvádět to, co jste předváděli od desáté minuty prvního poločasu, tak se nebudete stačit divit, co s Vámi hráči Kahanu udělají. Někteří hráči ročníku 2006 by měli rychle slézt z větve dolů. Takové hvězdy nejste. Fotbal je kolektivní sport!!!