OP neděle 29.5.2016 s Kuřimí a Vojkovicemi

29.05.2016 21:42

Krásné nedělní slunečné počasí vylákalo většinu rodičů na výlet na kolech do nedaleké Kuřimi. Naši borci tam sehráli dvojzápas s domácí Kuřimí a Vojkovicemi.

Sestava:
Pavlas (B), Blažek, Sedláček, Navrátil, Ondráček, Nečesal, Mašek, Vaščák, Drábek, Haranz, Buček

AFK Tišnov – Kuřim          5:4

Pomalu jsme se zahřívali a náš výkon se postupně stupňoval (s výjimkou posledních cca 5 minut). Celou první půli jsme se se soupeřem tahali o vedení a hra byla vyrovnaná. Po poločase jsme měli více ze hry a šli do vedení 5:2. Konec jsme trochu vypustili, ale i přes to vybojovali vítězství. Škoda jen neproměněných šancí…mohlo to být s větším klidem.

Branky:  Nečesal, Vaščák, Ondráček, Haranz, Mašek

AFK Tišnov – Vojkovice     7:5

Opět vyrovnané utkání. Borci vydřeli výhru, i když nám to herně moc nešlo. V poločase byl stav 4:4 a na začátku druhé půle jsme dokonce prohrávali 4:5. Naštěstí jsme dřeli až do konce a to rozhodlo. Ponaučení z tohoto zápasu je, že „hloupé“ góly musíme hodit za hlavu a dál hrát fotbal. Krásné okamžiky: Míšovo obhození obránce a gólová dělovka, Kryštofovo pohotové zakončení za údivu dvou obránců, které nechal za sebou, Honzova hlavička po rohu Matěje na 6:5.

Branky: Buček 2, Nečesal 2, Haranz 2, Mašek

Těžký víkend s těžkými soupeři ať už z kraje nebo okresu. Kluci to zvládli a dnes určitě usínali hodně unavení……ale šťastní.