OP SP Zbýšov 15.5.2016

15.05.2016 20:59

V neděli jsme odjeli do Zbýšova porovnat naši aktuální formu s předními týmy okresu. Za velice chladného počasí nás čekaly Ivančice a Kahan. Oba dva těžké zápasy skončili stejným výsledkem 8:6.

Sestava:
Pavlas (B), Blažek, Sedláček, Ondráček, Nečesal, Mašek, Vaščák, Drábek, Haranz, Buček

AFK Tišnov – FC Ivančice        8:6
Ivančice s námi nastoupili ihned po těžkém zápase s Kahanem a vypadalo to, že jim budou chybět síly, 5. minuta 2:0. Bohužel jsme neproměnili několik tutovek a neodskočili o větší rozdíl branek. Soupeř se zvedl a ihned po poločase dokonce vyrovnal na 5:5. Kluci ale zabrali a napínavý duel dotáhli do vítězného konce. Během zápasu byly k viděné krásné akce, vyzdvihl bych dvě, krásnou hlavičku „alá Koller“ v podání Míši po ideálně zahraném rohu Matěje. A perfektně trefený trestný kop od Peti, kdy míč skoro z poloviny hřiště doplachtil do brány.

Branky:  Nečesal 3x, Mašek 2x, Buček, Ondráček, Pavlas

AFK Tišnov – FKM Kahan A        8:6
Po krátkém odpočinku jsme nastoupili proti domácímu Kahanu. K překvapení všech jsme v 5. minutě vedli 3:0….skóre otevřel Adam gólem přímo z rohu a poté opět hezká spolupráce při rohu Matěje a Míši, kdy „Koller“ opět hlavou zavěsil. Na 3:0 dával Matyáš bombou z dálky. Pak jsme si vybrali slabší chvilku a soupeř během minuty srovnal na 3:3. Po poločase se dlouho čekalo na gól, naštěstí jsme v týmu měli Filipa, který byl u třech branek po sobě a tak jsme soupeři odskočili na větší rozdíl branek. Vítězství už jsme si pohlídali a odvezli si důležité vítězství.

Branky:  Mašek 3x, Buček 2x, Nečesal, Ondráček, Sedláček

Dnes to byla těžká zkouška, zkouška nejen fyzických ale i psychických sil. Po oba zápasy se hrál tvrdý rychlý fotbal, bojovalo se o každý metr hřiště. Velké plus je, že kluci hráli trpělivě a nepanikařili i za stavu, kdy nás soupeř přehrával. Takovéto zápasy nám dají hrozně moc a to je dobře.