OP SP - Začátek jarní sezóny jako hrom

15.04.2016 21:41

Za sychravého jarního počasí nám konečně začala sezóna. A i když poslední přípravný zápas nedával moc naději na dobrý výsledek, opak byl pravdou. Kluci hráli velmi dobře.

Sestava:
Pavlas (B), Navrátil, Blažek, Sedláček, Babák, Ondráček, Nečesal, Vaščák, Drábek, Haranz

AFK Tišnov – FC Ivančice        2:1
Urputný boj o každý metr hřiště jsme začali dobře. Po nestřelené tyčce se nám hned na začátku podařilo jít do vedení 1:0 – dělovkou Kryštofa. Poté jsme ale polevili a soupeře nechali hrát. Naštěstí nás v bráně podržel Peťa a do poločasu uhájili těsné vedení. I druhá polovina zápasu se nesla ve znamení spíše bojovného než líbivého fotbalu. Podařilo se nám šťastně dát druhý gól – po nastřelení dal Matyáš gól břichem. Ivančice sice v závěru snížili, ale víc už nestihli.

Branky:  Haranz, Ondráček

AFK Tišnov – FKM Kahan A        7:5
Ihned po Ivančicích jsme nastoupili proti favorizovaným domácím. Přiznám se, že bych si na kluky před zápasem nevsadil (i díky nemocem nám dnes chyběli některé opory), ale ukázalo se jak trenér zná svůj tým – se slovy „já bych si na své kluky vsadil“ začal zápas. Než jsme se ale rozkoukali, prohrávali jsme 0:3 a vypadalo to bledě. Naštěstí jsme těsně před poločasem snížili na 2:3 - hlavně díky důrazu Kryštofa. Po přestávce jsme ale na hřišti dominovali, borci přesně plnili trenérovi pokyny, vysunuli jsme obranu, začali hrát těsný pressing a začali střílet. Soupeře jsme k ničemu nepustili a zaslouženě zápas otočili.

Branky:  Haranz 4, Nečesal 2, Drábek

Velká pochvala celému týmu, dnes bych přece jen trochu vyzdvihl výkon Honzíka (měl snad dvoje plíce) a hlavně Kryštofa – na to, že odjížděl dnes jako „náhradník“ předvedl špičkový výkon. A co na závěr…….jet ze zápasu domů v autě se spokojeným a pyšným trenérem bych přál zažít všem klukům!