Poděkování a rozloučení, Kuba Drábek

14.03.2018 17:26

Po téměř 6-ti letech strávených v AFK Tišnov, Kuba tento rodný klub opouští a oficiálně se dnes stal členem FC Zbrojovka Brno. Minulou neděli odehrál svůj závěrečný zápas za AFK a byla to důstojná a emotivní rozlučka. Rozloučil se vítězstvím v Tišnovské zimní lize mladších žáků.

Hrozně rádi bych v tuto chvíli poděkovali všem, se kterými jsme se za těch 6 let potkali a kteří jakýmkoliv způsobem pomáhali nejen nám, ale hlavně celé té partě fotbalových nadšenců. Děkujeme samozřejmě AFK Tišnov. Ale nedá mi to, abych nezmínil dva človíčky, před kterými smekám a na které budeme společně s Kubíkem vzpomínat nejvíc. Jsou to Petr Pavlas a Franta Navrátil. Bez těchto dvou borců by ročník 2005, 2006 a 2007 v žádném případě nebyl tam, kde je teď.

Petr – Kubíkův druhý táta, trochu svérázný, ale upřímný a spravedlivý člověk a trenér, který dokáže klukům předat neskutečné fotbalové znalosti. Tráví fotbalem neuvěřitelně mnoho času a právě Petr se nejvíce zasloužil o to, že Kuba je dnes tam, kde je. DÍKY PETŘE.

Franta – taková fotbalová chůva. Neuvěřitelně pohodový člověk, který kolem sebe šíří dobrou náladu. S Petrem se dobře doplňují a společně dokážou tým úžasně namotivovat. DÍKY FRANTO.

Oba fotbalu propadli a já jsem rád, že mne vtáhli do fotbalového světa a mohl jsem být součástí všech drobných neúspěchů a hlavně úspěchů. Klub by měl být hrdý na to, že má ve svých řadách právě tyto dva lidi.

Budeme s Kubíkem hrozně rádi vzpomínat na všechno to okolo, zápasy, turnaje, soustředění, všechny společenské akce a všechny rodiče a příbuzné, kteří, když bylo potřeba, tahali za jeden provaz a pomáhali, jak jen to šlo.

Nejvíc nám samozřejmě budou chybět Kubíkovi fotbaloví spoluhráči a spoluhráčky. Ať Vás všechny pořád fotbal baví a ať slavíte jen a jen samé úspěchy. MÁTE NA TO!

Na závěr bychom všem rádi popřáli mnoho zdraví, elánu, dobré nálady a hodně sportovních úspěchů.

Bude se nám po Vás všech stýskat.

Kubík a Luba