Povedená partička

29.10.2017 18:28

Zhodnocení podzimní sezóny ročníku 2017-18 MŽ AFK Tišnov.


Dnes nám skončila podzimní sezóna. Rád bych napsal pár řádků,  jaká byla z našeho pohledu.
Toto hodnocení rozdělím do několika úrovní.
Rodiče:  Pro mě obrovské překvapení. Jsem si plně vědom, že podpora Vašich ratolestí je nesmírně složitá. Obrovské množství času a organizace života podle fotbalu je náročná. Musím Vám všem složit obrovskou poklonu za to, že takto kluky podporujete. Spolupráce s Vámi je z mého pohledu neuvěřitelná a převážná většina mých kolegů z jiných týmů mě a hlavně Vašim dětem závidí.  Chtěl bych Vám všem poděkovat  a věřím, že to bude i nadále takto fungovat.
Tým a výkonnostní  cíle:  Toto je povedená partička. Neuvěřitelný kolektiv. Na každém tréninku cítím, jak to kluky baví a jak na sobě tvrdě pracují.  Účast na trénincích je v podstatě 100%. Co více si můžeme jako trenéři přát.
Na začátku sezóny jsme si jasně řekli, co od toho očekáváme a jak by mělo vše probíhat a řešit věci koncepčně a pracovat s výhledem několika dalších let a ne se zaměřit pouze na jeden rok. Prvním důležitým krokem, bylo zařadit  tolik opomíjené borce z předešlé sezóny do přípravy s těmi, co byli preferováni  a pokusit se dohnat jejich tréninkový, ale hlavně zápasový výpadek i přes hesla "nejde o výsledek", vzhledem k tomu, že je nikdo nepustil do těžkých zápasů. Myslím, že toto se povedlo. Ať je to Pavel Tomeček, Míša Krásenský, Radek Pokorný, hráči roč. 2007 Eda Moravčík, Tonda Dufek a atd., tak jejich výkonnost šla hodně nahoru. Jsem za to moc rád. Je to dlouhá cesta, ale je vidět, že správná. Dveře do "A" týmu jsou otevřené všem.

Tréninkové jednotky jsou zaměřené na rychlost, fyzickou zdatnost, důraz, rychlou přesnou přihrávku a osobní dovednosti. Tím vším jsme všechny soupeře výrazně přehrávali. Je škoda, že borci nemůžou hrát vyšší soutěž. Bohužel je to dané s ohledem na SŽ.  V každém případě jsme určitě výkonnostně na vysoké úrovni. Borci si to mohou vyzkoušet na zimních turnajích, kde budou hrát proti týmům žákovské ligy a já jsem sám zvědavý při této konfrontaci, jak na tom opravdu jsou.
Výrazným úspěchem je určitě působení hráčů v okresních výběrech. 4 hráči  v ročníku 2006, 4 hráči  v ročníku 2005 a podle posledních informaci 2 hráči 2007. 
Co je na našem počínání to nejdůležitější , že nás to všechny moc baví a opravdu si tento krásný sport užíváme a jsme za to odměněni výbornými výsledky.
Trenéři: Eva je jako mamka, která se o kluky postará pokud mají nějaké bebino. Výborně doplňuje a organizuje pohybové tréninky a hlavně přes zimu si to všichni pěkně užijí. Fanda, je výborný asistent. Je sním sranda a všichni ho máme moc rádi. Zvláště poslední zápas s Kohoutovicemi byl na lavičce neuvěřitelný. Luba. Černá práce v zákulisí. Všechny zápisy, fotodokumentace a referáty, to je velice časově náročné a Luba to zvládá s velikým přehledem. V neposlední řadě organizace zimní ligy je opravdu veliký oříšek. Moc Vám děkuji a jsem rád, že s Vámi mohu spolupracovat.


Moc Vám všem za sebe a za kluky děkuji.
P