První květnový víkend plný porážek mladší přípravky

04.05.2015 19:05

Pá 1.5.2015 Lažánky - AFK Tišnov  9:6 (5:2) - okresní přebor mladších přípravek

Sváteční odpoledne zavítali naši borci do Lažánek v omlazené sestavě bez osvědčených brankářských opor. Po nepřesvědčivém výkonu jsme odešli alespoň s dílčí remízou 4:4 v druhém poločase.

Sestava: Brankář - Haranz (1.poločas, 2 branky), Příhoda (2.poločas), Navrátil (2), Pavlíček (1), Tomeček (1), Plotica, Buček, Bernacik, Pacher

So 2.5.2015 Kuřim - AFK Tišnov  11:10 (5:7) - okresní přebor mladších přípravek

Zápas jsme odehráli s 11 hráči, ale ani posily s krajského výběru k vítězství nepomohly. V našem týmu byli dva třígólový střelci - Filip a Jonáš. Neuvěřitelná přestřelka skončila radostí domácích, kteří si vítězství za bojovnost a nasazení ve druhém poločase zasloužili.

Sestava: Brankář - Příhoda (1.poločas), Nečesal (2.poločas), Buček (3), Vaščák (3), Haranz (2), Plotica (1), Tomeček (1),  Navrátil, Pavlíček, Bernacik, Pacher

So 2.5.2015 Kohoutovice - AFK Tišnov  8:4 (3:1) - krajský přebor mladších přípravek

Ve  druhém jarním turnaji krajského přeboru jsme narazili na silné soupeře. S týmem Kohoutovic jsme odehráli celkem vyrovnané utkání, kdy kluci bojovali a rozdíl ve skóre byl způsoben zejména neproměńováním šancí. Také mrzí tři laciné góly po zrátách míče. Nejhezčí gól vstřelil Matěj po projití (prosprintování) celým hřištěm.

Sestava: Brankář - Nečesal, Buček (1), Vaščák (1), Drábek (1), Blažek (1), Navrátil, Babák, Babáková

So 2.5.2015 Kahan - AFK Tišnov  11:5 (6:0) - krajský přebor mladších přípravek

Ve druhém zápase na nás nastoupil čerství soupeř z Kahanu a bylo to znát. Po prvím poločase jsme prohrávali 6:0. Soupeř nás převyšoval pohybem a nasazením. Vyhrával většinu soubojů a nemilosrdně trestal naše chyby. Únava na našich hráčích byla přímo viditelná. Nicméně v druhém poločase jsme alespoň výsledkově nepropadli a nakonec vstřelili 4 góly (pátý jsme dostali jako dárek v zápise o utkání - byl připsán nejmladšímu členu týmu).

Sestava: Brankář - Nečesal (1.poločas, 2 branky), Vaščák (2.poločas), Buček (1), Babáková (1), Drábek (1), Blažek, Navrátil, Babák

Pozitivní je, že jsme ve čtyřech utkání dali dohromady 24 gólů. Takže hurá do dalších tréninků, stačí zapracovat na technice, přihrávce, vedení míče, střelbě, pohybu bez míče, přidat na důraze v soubojích a výsledky už příjdou sami.