Říčany 18.4.2015

18.04.2015 20:00

ŘÍČANY - TIŠNOV     6:8    ( 5:4 )

Dnes jsme i ve velice chladném počasí vyloženě vybojovali cennou výhru v Říčanech.

Sestava: Pavlas (G) - Daniel, Navrátil, Blažek, Babák, Ondráček, Nečesal, Sedláček, Mašek, Drábek, Babáková,Vaščák.

Branky:  Nečesal 2, Sedláček 2, Mašek 1, Vaščák 1, Ondráček 1, Babáková 1

Sice jsme po krásném autu Matěje a hlavičky Honzy Nečesala vedli 0:1, ale většinu prvního poločasu se naši borci spíše hledali. Naše nedůrazná obrana dělala jednu chybu za druhou a soupeř tyto chyby nemilosrdně trestal. Proto bylo skóre po první půlce nelichotivé, 5:4.

Po mele v kabině provedl trenér změny v sestavě a do druhé půlky jsme nastoupili velice pozorně a za chvíli zaslouženě vyrovnali – po krásné přímočaré akci zakončoval Adam. Zatlačili jsme soupeře před jeho bránu a při ojedinělých soupeřových výpadech nás několikrát podržel Péťa v brance. Ke konci zápasu jsme soupeři odskočili na rozdíl dvou branek (díky útočnému triu Michal/Adam/Mates) a vítězství 6:8 již nepustili.

Každopádně zápas ukázal, že je ještě na trénincích co zlepšovat.

Děkuji všem za předvedený výkon. Dnes bych chtěl hlavně za druhý poločas vyzvednout výkon Honzíka Nečesala. Dále bych rád poděkoval realizačnímu týmu. Bez těchto lidiček si nedovedu naši činnost představit. P