24.09.2017 17:45

24.9.2017             Rousínov/Slavkov   -   AFK Tišnov     2 : 6

Branky: Borek 2x, Nečesal 2x, Vaščák 1x, Sedláček 1x

Sestava: Pavlas (B), Pavlíček, Blažek, Haranz, Borek, Havelek, Sedláček C, Navrátil, Nečesal, Vaščák, Havlík, Svoboda

Dnes nás čekal v příjemném fotbalovém počasí odhodlaný soupeř z Rousínova. První poločas opravdu ukazoval, že proti nám stojí konečně vyrovnaný soupeř, který šel v páté minutě do vedení. Kluci však zrychlili a přišly dva krásné momenty Jirky, který dvakrát vymetl pavučinu z levé šibenice soupeřovi branky. Bohužel nás přibrzdila chybka Peti v brance a dostali jsme laciný gól přímo z rohu. Poločas tedy skončil 2 : 2. Po přestávce jsme začali stupňovat tempo a na přelomu 40 min. dvákrát ukázal Jenda, jak cenným je hráčem. Jeho dvě střely byly nechytatelné. Nicméně v obraně nám to maličko skřípalo a tak nás musel třikrát  podržet Peťa. Závěr jsme si už pohlídali a brankami Jonáše a Adama s přehledem zvítězili. Dnes pochvala všem. Trpělivou hrou jsme zaslouženě vyhráli.