07.10.2017 18:06

SK Moravská Slavia - AFK Tišnov A       0  :  6

Sestava : Pavlas (B), Blažek, Haranz, Borek, Havelek, Sedláček (C), Navrátil, Nečesal, Drábek, Vaščák, Mašek, Havlík, Buček

Branky: Nečesal 2x, Haranz 2x, Drábek, Vaščák

V sobotu naše Ačko odjelo odehrát soutěž na půdu brněnské Moravské Slavie. První poločas byl spíše takové oťukávání obou týmů a nehrál se líbivý fotbal. Naše hra byla zbrklá, nevyužívali jsme vůbec křídel a vše se snažili hrát středem. Naštěstí se krásně k tyčce trefil Kryštof a poločas skončil 0:1. Do druhé půle jsme už nastoupili nabuzení a koncentrovanější a na hře to bylo znát. Po chvíli přesným pasem vyslal Jirka do brejku Kubu a ten obstřelil vybíhajícího brankáře, 0:2. Pak už bylo na hřišti vidět jen jedno mužstvo. Kluci zabojovali a skvělý Honzík přidal další dvě branky. Hezký fotbalový moment předvedl Toník, když krásnou přihrávkou našel ve vápně Jonáše, který, jak sám poté řekl, zakončil uchem. Nutno ale podotknout, že Jonáš se na svůj gól musel pořádně rozstřílet, když před tím promarnil 3 tutovky. Na konečných 0:6 upravil přesnou dělovkou Kryštof.

Dneska opět vítečně zahrála obrana a za druhou půlku si zaslouží pochvalu i záloha a útok.