Sousředění

31.05.2017 13:57

 

Rok se s rokem sešel, a hráči ročníku 2006 opouští kategorii starší přípravky a přechází do mladších žáků. Rád bych Vás informoval o průběhu příprav na novou sezónu 2017/18. Mistrovská utkání začínají poslední srpnový víkend a proto důležitou částí přípravy bude soustředění, které začíná 14. srpna. Bude formou příměstského tábora, kdy hráči budou po celý týden trénovat v Tišnově popř. v Dolních Loučkách. Sraz bude vždy ráno v osm a okolo čtvrté bude denní program končit.  O průběhu budeme průběžně informovat. Konec soustředění bude v pátek 18. srpna. Určitě bude následovat několik přípravných zápasů. Dětem bude zajištěn oběd, svačiny a pitný režim. Cena na den se bude pohybovat okolo 150 Kč.  Vzhledem k tom, že nebude mnoho času připravit hráče ročníku 2006 na nový systém hry 7+1, prosím rodiče o maximální podporu a věřím, kdy tyto soustředění bývají pravidelně každý rok v tomto termínu, že se zúčastní drtivá většina, protože s tím již počítáte při Vašich dovolených.

Vážení rodiče, žádám Vás tímto o potvrzení nebo omluvení Vaší ratolesti na tomto soustředění. Musíme zajistit stravu atd., proto bych byl rád zda by to bylo možné do pátku 2.6.2017

Posílal jsem to na všechny emaily, které jsem dostal od Radima. Pokud někdo v těchto emailech nebyl, tak se omlouvám, ale samozřejmě se to týká všech hráčů daných ročníků 2005/06 a vybraných hráčů 07.

 

P