08.10.2017 16:18

Tišnov "B"  -  Moravské Knínice   4 :  4

Sestava: Garay B  -  Svoboda, Pavlíček C, Concu, Babák, Tomeček, Pokorný, Krásenský, Šlancar, Moravčík, Dufek, Příhoda

Branky: Svoboda 3x, Babák 1x

V první půlce jsme hráli pěkný rychlý fotbal. Dařily se i herní kombinace, Filip Svoboda dal krásné dva góly a vedli jsme 2 : 0. U kluků se projevila velká spokojenost..
 Do druhé půlky jsme nastoupili oslabeni o Toníka Dufka. Kluci na začátku druhého poločasu byli v euforii z první půlky a polevili ve hře..Dostali jsme dva rychlé góly a probuzení přišlo až po 3 brance  do naší sítě . Kluci zápas nevzdali a začal nádherný fotbal obou týmů. Honzík Babák vyrovnává na 3 : 3, ale  dostáváme gól a kluci opět bojují o každý míč  a těsně před koncem utkání přichází  odměna  za bojovnost a Filip Svoboda ukázal jak se dávají góly a vyrovnal n a 4 : 4 . Poslední minuty už kluci dohráli s přehledem ....

Za dnešní zápas, kdy se kluci sami poučili, že vyhrávat o 2 góly nestačí k tomu, aby druhou půlku nemuseli hrát naplno, si zaslouží pochvalu všichni hráči. Konečně byli jako jedem tým a bylo se na co dívat.