Tišnov Nedvědice

29.03.2018 20:41

Dnes jsme odehráli poslední přípravný zápas před mistrovskými zápasy v Doubravníku proti Nedvědici. Velké poděkování patří Liborovi Jarošovi za uspořádání tohoto zápasu. Bohužel naše tréninkové podmínky jsou velmi slabé. Nemůžeme trénovat venku a tak jsme moc rádi, že nám bylo toto umožněno.

Je vidět, že pět měsíců v hale je hodně. Nedokážeme využívat prostor, který nám je na velkém hřišti dán. Postavení mimo hru bylo snad padesátkrát. Totální chaoz a řešení herních situcí je katastrofální. Nicméně rychlostně a fyzicky jsme vybaveni velmi dobře a tak doufám, že v momentu, kdy půjdeme trénovat konečně ven, se vše výrazně zlepší. 

 

Nedvědice      :       Tišnov                    4 : 12

 

Branky: Vaščák 4x, Haranz 3x, Mašek, Garay, Borek, Blažek, Havlík

 

Sestava: Pavlas GK,  Blažek, Navrátil, Pavlíček, Babák, Babáková, Garay, Borek, Mašek, Sedláček, Havlík, Krásenský, Příhoda, Vaščák, Haranz

 
Radostná zpráva. První jarní a doufám, že né poslední párečky v rohlíku dnes svým desátým gólem zařidil Kryštof. Martinovi předem děkujeme, že na prvním domácím mistráku chlapci dostanou malé občerstvení. Borci úžívejte si to. Třeba na Zbrojovce jsou párečky zakázaný. 
 
P