Turnaj SP v Kohoutovicích

20.03.2016 20:57

Sobotní fotbalový turnaj se nesl ve znamení dvou „Poprvé“. „Poprvé“ v roce 2016 jsme odjeli hrát na venkovní turnaj. „Poprvé“ na lavičce týmu našeho týmu usedl trenér s čerstvou licencí „B“. V Kohoutovicích nás čekali asi zatím nejtěžší soupeři, se kterými jsme hráli na jednom turnaji: Drnovice, Medlánky, Spatra Brno, Líšeň U10, Líšeň U11, Kohoutovice, Svratka Brno, Starý Lískovec.

Sestava: Pavlas (G), Ondráček, Blažek, Horníček, Mašek, Borek, Drábek, Navrátil, Nečesal, Vaščák, Příhoda

Výsledky:

Tišnovsko 05 : Drnovice                    1:0 (Nečesal)
Tišnovsko 05 : Svratka Brno              1:0 (Borek)
Tišnovsko 05 : Líšeň U10                  2:0 (Ondráček, Nečesal)
Tišnovsko 05 : Líšeň U11                  0:1

Tišnovsko 05 : Starý Lískovec           0:3

Tišnovsko 05 : Kohoutovice              1:2 (Drábek)

Tišnovsko 05 : Medlánky                   0:0

Tišnovsko 05 : Sparta Brno                0:3

 

Celkové 7. místo

 

Krátké hodnocení:

Venkovní zápas na umělé trávě, hra 5+1, velká zima, silní soupeři…to vše hrálo svou roli. První tři zápasy jsme proměňovali šance a celkem překvapivě vyhráli – nutno dodat, že za velkého podílu Petra v brance. Proti Líšni U11 jsme prohráli po akci, kdy míč sotva došoural za brankovou čáru, šance na vyrovnání jsme ale měli. Lískovec nás jednoznačně přehrál a s Kohoutovicemi jsme mohli uhrát minimálně remízu…kdybychom proměňovali tutovky. Do posledních dvou zápasů jsme nastupovali s vědomím, že v případě výher je medailové umístění hodně blízko. Nestalo se tak. Zápas s hratelnými Medlánky jsme nezvládli opět kvůli koncovce a Sparta nás v posledním zápase přejela kombinační hrou.

Co na závěr? Celý turnaj jsme se trápili – nebojovali, nenahrávali, špatně zakončovali, bojovali s prostorem, dělali hrubé chyby. Těžko říci, co za tím vším bylo…jakoby soupeři byli více sžití s umělou trávou a venkovním hřištěm. Snad se ale v Tišnově také dočkáme umělé trávy.

LD