Turnaj SP v Němčicích nad Hanou

13.03.2016 20:40

Nedělní den se nesl ve znamení těžkých turnajů. Jedna část týmu starší přípravky odjela na turnaj do Brna, druhá do Němčic nad Hanou.

V Němčicích jsme odehráli extrémně těžký turnaj za účasti předních jihomoravských týmů – Prostějov, Hranice na Moravě, Louky Zlín, Slovácko, Bystrc,…. Celkové šesté místo a hlavně předvedený výkon byl velký úspěch.

Sestava: Pavlas (G), Blažek, Bracek, Horníček, Sedláček, Mašek, Borek, Drábek, Šikula

Výsledky:
Tišnovsko 05 : Prostějov modří         0:1
Tišnovsko 05 : Hranice                     5:2 (2x Horníček, Borek, Šikula, Drábek)
Tišnovsko 05 : Kuřim                       2:1 (2x Horníček)
Tišnovsko 05 : Svratka Brno             1:2 (Mašek)

 

O 5. až 6. místo:

Tišnovsko 05 : SK Louky Zlín         2:3, na penalty (2x Horníček)

 

Krátké hodnocení:

Tišnovsko 05 : Prostějov modří  0:1

Z naší strany nervózní zahajovací zápas. Rozhodl gól při zahrávání rohu. Šancí jsme měli na vítězství, chyběl nám klid a zvykali jsme si na míč, se kterým se turnaj hrál. Ke konci jsme soupeře přehrávali.

 

Tišnovsko 05 : Hranice  5:2

Až do stavu 2:2 přetahovaná o gól, poté nám začalo vycházet úplně vše a soupeře jsme přehráli. Výsledkově nejpovedenější zápas.

 

Tišnovsko 05 : Kuřim  2:1

Klasické derby, které jsme velmi šťastnou trefou Filipa vyhráli. Kluci věděli, že pokud chtějí hrát o medaile, musí vyhrát. Pod tlakem zápas zvládli a před posledním zápasem ve skupině jsme stále byli ve hře o postup mezi nejlepší čtyřku turnaje.

 

Tišnovsko 05 : Svratka Brno  1:2

Boj o postup do semifinále. Kluci věděli, že musejí vyhrát, hráli pod silným tlakem, dřeli. Vedli jsme 1:0, přesto nešťastně prohráli. Víc než výsledek, ale hodnocení předvedené hry – herně hodně povedený zápas, kdy jsme měli míč většinu času pod kontrolou. Přesně takový zápas jsme v přípravě na jarní část sezóny potřebovali.

 

Tišnovsko 05 : SK Louky Zlín  2:3 (na penatly)

Souboj o celkové 5. místo. Po dlouhé herní přestávce jsme nehráli uvolněně. Herní přehled jsme nahradili bojovností a urputností. I přes prohru v penaltové loterii se nemáme za co stydět.

 

Závěr:

Velice těžký turnaj. Víc než umístění v celkovém pořadí, ale potěšil předvedený výkon. Kluci hráli na vysoké úrovni, bojovně a zarputile. Prohry byly vždy o jediný gól a někdy bohužel výsledek neodpovídal situaci na hřišti. S předními týmy jihomoravského kraje jsme dokázali držet krok. Na borcích bylo vidět, že si turnaj užívali a fotbalem se bavili….a o to jde. Velká pochvala všem!

LD