Víkendové skóre starší přípravky 33:16

08.05.2016 22:20

O víkendu hřálo nejen jarní sluníčko, ale hlavně zahřály výkony našich chlapců. Jsou referáty, které se píší hrozně hezky a to je případ toho dnešního. Kluci o víkendu svým předvedeným výkonem udělali radost všem okolo….přesto se našel jeden, který radost neměl – soupeř.

 

Sobota 7.5 2016, Okresní přebor Brno-venkov

Sestava:
Pavlas (B), Ondráček, Vaščák, Blažek, Nečesal, Navrátil, Sedláček, Buček, Haranz, Drábek

 

Tišnov  :  Rosice        9:5

Soupeři jsme chtěli oplatit porážku z minulého týdne a povedlo se. Začátek se nám sice moc nevydařil, museli jsme dotahovat ztrátu 0:1 a 1:2, ale pak už to bylo jen jedno mužstvo, které určovalo hru. Skóre mohlo být pro nás ještě lepší, ale 4 z 5 branek jsme si dali vlastně sami, po nešťastných tečích nebo individuálních chybách. Důležité vítězství.

 

Branky: Nečesal 4, Vaščák 3, Buček, Haranz

 

Tišnov  :  Modřice    12:6

Soupeř doplatil na předchozí těžký zápas s Rosicemi a na to, že měl málo hráčů na střídání. Vše jsme měli pevně pod kontrolou a nenechali nikoho na pochybách, kdo je lepší. Polevili jsme až za stavu 11:3 a nechali soupeře vstřelit další tři branky.

 

Branky: Vaščák 3, Buček 3, Haranz 2, Nečesal 2, Navrátil, Pavlas

 

Neděle 8.5 2016, Krajský přebor Vysočina

Sestava:
Pavlas (B), Příhoda. Pavlíček, Sedláček, Šlancar, Nečesal, Buček, Haranz, Drábek, Havelek

 

N II (Tišnov)  :  Bystřice nad Pernštejnem            6:3

Navzdory pozměněné sestavě jsme navázali na hru z předešlého dne. Rychlou tvrdou nátlakovou hrou jsme soupeře nutili k chybám a šli celkem rychle do vedení 3:0. Předvedený výkon byl jednoznačně daný kolektivním přístupem.

 

Branky: Haranz 2, Buček, Nečesal, Sedláček, Havelek

 

N II (Tišnov)  :  Velká Bíteš             6:2

Herně hodně vyrovnané utkání. Rozhodlo proměňování šancí a spolehlivý výkon celého týmu – standard pro celý tento víkend. Kluci dřeli, útočili jsme ve třech a okamžitě se vraceli a bránili opět ve třech. Někteří borci jakoby snad ani nepotřebovali plíce.

 

Branky: Buček 3, Nečesal, Pavlíček, Haranz

 

Co na závěr? Vše asi vystihuje situace, když jsme si v neděli po příjezdu na hřiště domácích „postěžovali“, že jsme přijeli s Béčkem…odpověď zněla, vy ale přece žádné Béčko nemáte! A bylo to tak, na hřišti opravdu hrálo Ačko!

Díky

LD