Okresní přebor starší přípravky 17.10.2015

Sestava:
Pavlas (B), Navrátil, Ondráček, Blažek, Pavlíček, Mašek, Sedláček, Buček, Drábek, Haranz

Kuřim - AFK Tišnov        4 : 4

Poprvé jsme se v soutěži potkali se silnou Kuřimí. I přes chladné počasí se hrál krásný fotbal. Kuřim na nás vyrukovala se zajištěnou obranou, kterou dokázal v případě potřeby zdvojovat a střelbou z větší vzdálenosti. Naši kluci ale k zápasu přistoupili svědomitě a i když téměř vždy dotahovali soupeřův náskok (průběh zápasu 0:1,1:1,2:1,2:2,3:2,3:3,4:3,4:4), nepanikařili a důsledně plnili své úkoly. Snad jen velká škoda obrovské šance v závěru zápasu, kterou jsme mohli jít do vedení a možná by zápas dopadl ještě lépe…to je ale kdyby. I přes to - Kluci, parádní výkon!

Branky:  Ondráček 2, Buček 1, Mašek 1

AFK Tišnov - Vojkovice        8 : 4

Ihned po zápase s Kuřimí jsme nastoupili proti nebezpečným Vojkovicím. Na našich byla vidět velká únava z předešlého zápasu, v obraně jsme nestíhali a na soupeřovu bránu jsme poprvé vystřelili až v 12. minutě. Soupeř přesně kombinoval a v půlce vedl 1:2 a po pěti minutách v druhé půli jsme prohrávali dokonce 1:4. Pak se ale kluci zdravě naštvali, začali více běhat, kombinovat a napadat soupeře hned při rozehrávce. Výsledek se dostavil téměř okamžitě, během deseti minut jsme nasázeli 7 branek a díky vynikajícímu závěru jsme zvítězili. Pochvala pro celý tým – za otočení nepříznivého stavu a předvedený výkon.

Branky:  Ondráček 5, Sedláček 1, Mašek 1, Haranz 1

Kluci, udělali jste obrovskou radost jak trenérům tak i přihlížejícím rodičům a hlavně, doufám i sobě. Dnes na Vás bylo vidět, že Vás fotbal baví a víte, že fotbal je kolektivní sport a to je jen a jen dobře.
I přes super týmový výkon bych přece jen na závěr vyzdvihl výkon Matese Ondráčka – za jeho 5 branek a neúnavné napadání v závěru zápasu s Vojkovicemi.

Kluci Díky!

LD

KP Vysočina 18.10.2015

Sestava:

Pavlas(G), Blažek, Šlancar, Ondráček, Sedláček, Nečesal, Mašek, Buček, Pavlíček, Příhoda

N(II) Tišnov   -   Humpolec       11   :   4

Branky:  Ondráček 3, Sedláček 3, Mašek 2, Buček 2, Blažek 1.

NII(Tišnov)  -   Havl. Brod         11   :   3

Branky: Mašek 4, Buček 2, Ondráček 2, Sedláček 2, Nečesal 1.

Oba dnešní zápasy probíhaly v pohodovém duchu. Výborný kolektivní výkon všech hráčů znamená v obou zápasech jednoznačný výsledek. Již po několikáté musím s radostí napsat, že předvedená hra byla na vysoké úrovni. Bojovnost, přesné přihrávky, výborný pohyb a přesné zakončení v čele s výborným brankářem je obrovská přednost, kterou přehráváme všechny soupeře. Pokud se takto budeme prezentovat i v budoucnosti, tak je to něco úžasného. Dnes nebudu nikoho chválit osobně, protože to, co jsem si musel ráno vyslechnout v autě od naší včerejší hvězdy, tedy poslouchat nebudu.

Dnes chválím všechny společně, včetně rodičů, kteří s námi pravidelně jezdí a dělají úžasnou atmosféru na zápasech. Vážím si Vaší spolupráce.

Vzhledem k tomu, že to dnes byl poslední podzimní domácí zápas v Nedvědici, tak bych rád poděkoval všem, kteří se podíleli na tom, že můžeme takto společně vystupovat v KP Vysočina. Velké díky panu starostovi, trenérům a všem rodičům za to, že jste nás takto hezky mezi Vás přijali. Cítíme se tady jako doma. Málo kdy se setkáte s takto pohodovými lidmi. Díky

Závěrem jedno speciální poděkování paní Hájkové. Celý týden se vždy všichni těšíme na její úžasná vyuzená cigára. Takže, paní Hájková, ať  už je zase  jaro. Ještě jednou všem obrovské díky a těšíme se na další spolupráci.

MP

Myslím, že dnes vytvořil jeden z rekordů Tišnovského fotbalu Kuba Drábek. Kuba dnes vstřelil ve dvou utkáních 15 branek. Výborně mu sekundoval Zbyňa Navrátil. Tento tandem je obrovská úderná síla Nedvědice. Kluci, výborně!!!

Petr Pavlas

přidávám komentář k zápasům z Nedvědice

NI – Humpolec 12:0

Góly: Merta 6, Drábek 5, Navrátil 1

Poslední domácí vystoupení na podzim jsme završili výrazně aktivním skóre – konečně. Nutno ale říci, že k tomu přispěl velkou měrou Tišnovský bombarďák Kuba Drábek, který, jak se zdá nemá v mladších přípravkách KP co dělat. To však neznamená, že nejsme rádi, že ho máme.

NI – Havlíčkův Brod 15:1

Góly: Drábek 10, Navrátil Z. 2, Merta, Litoborský, Farkaš
Vše vystihují slova Petra Pavlase, který se mě po turnaji zeptal: „Tak prej Vám Kuba moc nepomohl, jo?“ Se smíchem jsem mu odkýval, že Drábkových 10 gólů je slabota. Výsledek opět jednoznačný.