Víkendové zápasy starší přípravky

01.05.2016 20:19

Již v pátek jsme předehrávali dva zápasy OP Brno venkov v Rosicích a v neděli nás čekali dva zápasy v Nedvědici. V průběhu týdne se nám rozšířila marodka. K Matějovi přibyl Honza s Michalem. Naštěstí se do pátku dal dohromady Matěj.

 

OP Brno venkov

Sestava:Pavlas(G), Ondráček, Sedláček, Babák, Navrátil, Vaščák, Blažek, Babáková, Haranz, Buček, Drábek

 

Modřice  -   Tišnov     2  :  3


Branky: Sedláček 2, Vaščák 1

Zápas jsme začali ve velkém stylu, dali jsme tři góly a velké množství šancí jsme ještě nevyužili. Ke konci zápasu jsme však výrazně polevili a Modřicím se podařilo vstřelit dvě branky. V nervózním závěru jsme se strachovali o výsledek. 

 

Rosice   -  Tišnov       8  :  3  

Branky: Sedláček, Buček, Drábek

Zápas se nám vůbec nevydařil. Odpadli jsme fyzicky a z toho pramenilo neuvěřitelné množství chyb. Nedůraz, bez pohybu, bez přihrávky a někteří borci to doslova vypustili. Nemá cenu něco dál popisovat. Prostě takový zápas po dlouhé době přišel a je potřeba se z toho poučit.

 

Pouze dva hráči v pátek snesou lepší hodnocení, kdy udrželi svůj standart. ADAM SEDLÁČEK a MATES ONDRÁČEK !!!

 

KP Vysočina

Sestava:Pavlas (B), Blažek, Navrátil, Sedláček, Šlancar, Ondráček, Vaščák, Drábek, Haranz, Buček


N II (Tišnov) – Velká Bíteš        9:1


Jednoznačný výsledek. Soupeř dokázal z ojedinělé šance srovnat na 1:1, ale to bylo vše. Pak už se hrálo prakticky na jednu branku. Kuriozitou bylo, že jsme z prvních třech branek dali dva góly za pomoci rukou…jednu po autu Zbyňka a druhou po výhozu Peti přes celé hřiště (branka uznána jen díky nešťastné teči soupeřova brankáře). 

Branky:  Ondráček 4, Navrátil 2, Buček, Drábek, Pavlas

N II (Tišnov) – Chotěboř        6:4


Začátek vypadal, že navážeme na předchozí výkon. Ale jen do stavu 2:0, pak jsme soupeře nechali vyrovnat, dokonce jsme prohrávali 2:3 a 3:4. Po naší slabší chvilce jsme ale zabrali a zápas otočili. Velkou zásluhu na skóre měl Péťa, který odčinil svůj nepříliš přesvědčivý výkon a  v závěru dal dvě branky!

Branky:  Vaščák 2, Ondráček 2, Pavlas 2

 

 

Po pátečních zápasech dnes musím většinu z Vás pochválit. Hlavně v prvním zápase to bylo s nasazením a bylo k vidění spoustu krásných akcí. Ve druhém zápase už na některých byly znát bujaré oslavy dne čarodějnic. Jsem rád, že jste to ale zvládli. 

P