Závěr třetího červnového týdne ve znamení oslav

19.06.2016 19:38

Sezóna 2015/2016 je téměř za námi, tak nezbývá, než ji zrekapitulovat.

Bojovali jsme stejně jako na podzim na dvou frontách – Okresní přebor Brno-venkov a Krajský přebor Vysočina (dohodnutá spolupráce s Nedvědicí). Pořádnou porci zápasu jsme zvládli a určitě jsme neudělali ostudu, právě naopak. Okresní přebor jsme vyhráli a postoupili od závěrečného turnaje o krále Jihomoravského kraje (bude odehráno v úterý 21.6.). Na Vysočině jsme také soupeře přesvědčili, že fotbal umíme a vydobyli si respekt.

Hned na úvod směřuje velké poděkování do Nedvědice. Jsme hrozně rádi, že jsme po jejich boku mohli odehrát krásné zápasy a moc rádi budeme vzpomínat na vynikající zázemí a téměř rodinnou atmosféru, hlavně při domácích zápasech v Nedvědici.

 

Ve čtvrtek 16.6. se Na Ostrovci sešli vítězové OP s rodiči a společně jsme zakončili sezónu. Pro všechny bylo připravené dobré jídlo a pití, byl čas se dohromady pobavit nejen o fotbale a samozřejmě se to neobešlo i bez fotbalu, který si zahráli rodiče proti dětem.

Hned za začátku předal předseda AFK Tišnov pan Merta Lucce a klukům medaile a trička pro vítěze OP, předal ocenění našemu Honzíkovi Nečesalovi, který byl vyhlášen nejlepším hráčem výběru OP Brno-venkov, krátce všechny seznámil s vizí Tišnovského fotbalu a poté už začal očekávaný zápas.

 

DĚTI : RODIČE                   5:4

Pohledný rychlý fotbal plný krásných gólů. Hned od začátku bylo jasné, kdo je na hřišti pánem. Děti nás rodiče přehrávali úplně ve všem a zaslouženě vyhráli. Rodičům nepomohly ani krásné individuální akce maminek a ani kombinační hra tatínků….prostě se ukázalo, že děti fakt fotbal hrát umějí.

 

Po samotném zápase a krátkém občerstvení následovalo zhodnocení sezóny a vyhlášení individuálních ocenění:

Celkem odehráno 56 zápasů

Bilance sezóny 2015/2016:                                45 : 6 : 5               tj. 45 výher, 6 remíza, 5 prohra

Nejlepší hráč výběru okresu Brno-venkov:       Honzík Nečesal

Nejlepší hráč sezóny (zvolený dětmi):              Míša Mašek

Nejlepší hráč sezóny (zvolený rodiči):              Honzík Nečesal

Nejlepší hráč sezóny (zvolený trenérem):         Matěj Blažek

Nejlepší střelec sezóny:                                    Honzík Nečesal (71 branek)

Hráč s nejvyšší účastí v sezóně:                        Peťa Pavlas (100% účast)

 

Co závěrem? Byla to úspěšná sezóna, která dala všem hrozně moc do budoucna. Naši mladí fotbalisté a fotbalistka dostali velký základ, na kterém můžou v budoucnu stavět. Přesvědčili jsme se, že dokážeme hrát, jak proti starším soupeřům (někdy jsme nastupovali proti týmům poskládaných pouze z ročníku 2005, přestože my nejsme schopni poskládat stejně starý tým), tak i proti silným týmům ze sportovních škol. Na podzim jsem psal, že soupeři z širokého okolí z nás mají respekt. Na jaře se ale ukázalo, že se všichni soupeři nad námi chtějí vytáhnout – o to to bylo těžší. Borci to zvládli.

Jsem moc rád, že se sezóna povedla, vyhýbala se nám vážná zranění a borci měli z fotbalu radost.

Na úplný závěr velké poděkování všem….hráčům, rodičům, trenérům a všem těm, co jakkoli pomáhali.

LD