Závěrečné zápasy OP 4.6.2016 s Kuřimí a Vojkovicemi

05.06.2016 22:51

Závěrečné kolo OP jsme odehráli před domácím publikem. Za krásného teplého počasí borci zápasy zvládli a se soutěží jsme se rozloučili důstojně.

Sestava:
Pavlas (B), Blažek, Sedláček, Navrátil, Pavlíček, Nečesal, Mašek, Vaščák, Drábek, Haranz, Buček

AFK Tišnov – Kuřim          7:2 (2:1)

Rozpačitý začátek zápasu se nakonec změnil v naši spanilou jízdu a Kuřim jsme rozdílem třídy přehráli. Zápas jsme začali hrát zezadu a čekali, co soupeř udělá. V půlce zápasu jsme vedli 2:1 a do druhé půle jsme šli s tím, že začneme hrát svoji hru. Začali jsme napadat rozehrávku a k soupeři ihned přistupovat. Přineslo to ovoce a soupeře jsme díky druhému poločasu jasně přehráli. Škoda jen zranění Míši, musel ze zápasu odstoupit a odjet na vyšetření do nemocnice. Naštěstí se nepotvrdil původní předpoklad na přetržené vazy v pravém kotníku. Ale i natažené vazy jsou nepříjemné a pár dní bude muset odpočívat.

Branky:  Vaščák 3, Buček 2, Nečesal 2

AFK Tišnov – Vojkovice          7:4 (3:3)

Opět jsme ze začátku nechali hrát více soupeře a prohrávali dokonce 1:3. Do půlky se nám podařilo vyrovnat na 3:3. V šatně jsme si řekli, že zápas vyhrajeme pro zraněného Míšu a do druhého poločasu nastoupili řádně nabuzeni. Opět jsme díky vynikajícímu druhému poločasu vyhráli rozdílem třídy.

Branky:  Nečesal 3, Buček, Vaščák, Drábek, Haranz

Zbytečně nervózní zápasy jsme nakonec zvládli a ukázali, kdo letos vládne okresnímu přeboru. Poděkování za sobotní výkony patří celému týmu. Přesvědčili jsme se, že i nepříjemné chvilky v zápase (kdy vinou zranění nemohou hrát naše opory) zvládneme a že jsme jeden tým, který se navzájem podrží. Zápasy jsme odehráli pro Míšu a přejeme mu brzké uzdravení.

Toto byly poslední zápasy OP, ale na závěrečnou tečku sezóny se můžeme teprve těšit……