Okresní přebor starší přípravky 24.10.2015

Sestava:
Pavlas (B), Ondráček, Blažek, Nečesal, Babák, Mašek, Příhoda, Sedláček, Buček, Drábek, Haranz

AFK Tišnov - Kuřim        6:3

V chladném ránu jsme se rozjížděli velice pomalu a po chvilce prohrávali 0:2, po našich hrubých chybách. Trvalo nám asi deset minut než jsme se dostali do tempa a začali se herně zlepšovat. Do přestávky se nám podařilo otočit na stav 3:2. Hned po půlce soupeř sice vyrovnal, ale pak už to byl zápas pouze jednoho týmu a na jednu bránu. Kluky z Kuřimi jsme za celý zápas k ničemu nepustili a zaslouženě zvítězili. Krásných momentů bylo spoustu, zmínil bych dva: za prvé rychlá akce na jeden dotek, kdy po ose Míša-Mates O. dával do prázdné brány Honzík N. a soupeř to pouze staticky sledoval. Druhá je chycená penalta, kterou korunoval svůj dnešní výkon ne úplně zdravý Péťa.

Branky:  Nečesal 3, Mašek 1, Ondráček 1, Sedláček 1

AFK Tišnov - Vojkovice        8:2

Tentokrát naši borci do zápasu vyloženě vlétli. Vypadalo to, že si zápas chtějí užít a hlavně hrát pro diváky a rodiče, kterých se dnes sešlo hodně. Povedlo se jim to náramně. Předváděli jednu krásnou akci za druhou a soupeř kolikrát vůbec nevěděl, co má dělat. Není co vytknout a kluci si poslední letošní zápas OP náramně užili a rodiče s nimi….a tak by to mělo být. Opět bych ze všech krásných momentů vybral dva: neúnavné napadání a obrovský tah na branku Filipa (na góly nahrával a sám tři dal) a pak krásný gól z přímého kopu Adama, který bude zcela jistě doma po zásluze odměněn.

Branky:  Ondráček 3, Buček 3, Sedláček 1, Mašek 1

Borci, velká pochvala všem bez výjimek. Určitě sami cítíte, že to bylo ONO….a kdyby přece jen někdo pochyboval, stačilo se podívat na štěstím zářícího trenéra. Nejlepší hráči dneška jsou označeni v sestavě červeně!!!